REKLAMA

Aranżacje kuchni

Kuchnia - galeria zdjęć produktowych, inspiracji oraz realizacji projektów prezentowanych przez czytelników portalu i architektów wnętrz. Aranżacje małych kuchni, kuchni otwartych i połączonych z salonem, kuchni nowoczesnych oraz klasycznych, kuchnie w każdym stylu i kolorze, z wyspą, półwyspem lub barkiem, na poddaszu oraz aneksy we wnęce. Pomysły na meble kuchenne, modne oświetlenie, stylowe podłogi i ściany, nowoczesne urządzenia i akcesoria kuchenne, przegląd trendów wnętrzarskich oraz designerskich rozwiązań. Prezentacja nowości branżowych w kategorii zlewozmywaków, baterii kuchennych. Wszystko, co potrzebne do stworzenia idealnej kuchni w każdym domu czy mieszkaniu.


Produkty w aranżacjach


Podpowiadamy i prezentujemy jakie produkty muszą znaleźć się w każdej kuchni. Sprawdź propozycje największych producentów baterii i zlewozmywaków. Przeglądaj aranżacje na modne meble kuchenne, zapoznaj się z najnowszymi rozwiązaniami w urządzeniach AGD. Dowiedz się czym wykończyć ścianę w kuchni oraz jak wybrać ogrzewanie i oświetlenie by dobrze zaprezentować wnętrze.

Zdjęcia konkursowe


Zobacz pomysły na kuchnie z polskich domów. Galeria prezentuje zdjęcia zgłoszone w konkursach na najładniejszą kuchnię oraz przegląd wnętrz urządzonych przez statystycznego obywatela. Zbiór prac, w których każdy może odnaleźć mnóstwo inspiracji jak urządzić wymarzoną kuchnię.

Kuchenne inspiracje


Przeglądaj zdjęcia projektantów, poznaj ich pomysły na to jak urządzić kuchnię oraz ergonomicznie wykorzystać każdą przestrzeń. Znajdź najlepsze rozwiązania, które przeniesiesz do własnej kuchni. Dowiedz się, w jakim stylu czujesz się najlepiej i stwórz kuchnię marzeń. Aranżacje i wystrój, wybór kolorów i materiałów oraz układy kuchenne zaprezentowane na przykładach wielu realizacji.
POLECAMY

NASZE SERWISY