REKLAMA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Szary kamień w aranżacji kuchni
Szary kamień w aranżacji kuchni
Blat ze spieku kwarcowego z szarym dekorem w kuchni
Blat ze spieku kwarcowego z szarym dekorem w kuchni
Kamienny blat  w kuchni
Kamienny blat  w kuchni
Granitowe blaty w kuchni
Granitowe blaty w kuchni

patron działu Meble kuchenne Peka

Ekologiczne segregatory do szuflad


data aktualizacji: 02-07-2020, 08:22

Segregacja śmieci to niewyzwanie. Przygotowanie kuchni na potrzeby nowych zasad sortowania odpadów wymaga od nas zastosowania organizerów. Najlepiej jest je umieścić — jak tradycyjny kosz — w szafce. Aby od razu podzielić śmieci na odpowiednie frakcje, taki segregator posiada odpowiednie przegrody.

Ekologiczne segregatory do szuflad

Segregatory na śmieci

Ekologia w naszej kuchni

 

Dla każdego z nas coraz ważniejszym aspektem życia jest ekologia. Mamy świadomość zmian zachodzących w klimacie, dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy. Oprócz wzrostu empatii dla naszej planety podejmujemy też realne kroki dbające o środowisko naturalne. Wiadomo też, że wielkim problemem na skalę globalną są śmieci. Mierzymy się z tym na wielu płaszczyznach, a wszystko zaczyna się w naszych domach. Najwięcej odpadów produkowanych jest w kuchni i to właśnie tu powinniśmy zacząć z nimi walkę.  

 

Segregatory włoskiej produkcji

 

Ekologiczne segregatory do szuflad to idealne rozwiązanie do kuchni, które pozwoli w jednym miejscu gromadzić wszelkie śmieci. Kosze z wygodnymi uchwytami i praktycznymi pokrywkami przeznaczone do umieszczenia wewnątrz szuflady (np. System Box) o szerokości 600, 800 lub 900 mm. Wszystkie pojemniki wyposażone są w podstawkę, którą można dociąć pod wymiar szuflady oraz małe pojemniki nadające się do przechowywania środków czyszczących. Wszystko to sprawia, że segregatory prezentują się schludnie i estetycznie. Wielkości segregatorów są różne, tak samo, jak rozmiary szafek.

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: amix@amix.pl

POLECAMY

NOWOŚCI RYNKOWE

REKLAMA

NASZE SERWISY