REKLAMA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Czerwone lakierowane fronty mebli kuchennych
Czerwone lakierowane fronty mebli kuchennych
Czerwony chlebak
Czerwony chlebak
Metalowy zlewozmywak dwukomorowy
Metalowy zlewozmywak dwukomorowy
Porcelana z Włocławka w kuchni
Porcelana z Włocławka w kuchni

patron działu Meble kuchenne Peka

Eko- kuchnia w każdym detalu


data aktualizacji: 28-04-2020, 10:13

Co to znaczy Eko? Czy jest to tylko puste pojęcie? Czy zachowanie, którym coraz więcej z nas może się pochwalić? Bycie Eko to bycie świadomym środowiska, jego dóbr, tego co nas otacza i co mu zawdzięczamy. To działanie na korzyść, nie przeciw. Korzystanie z jego dobrodziejstw nie naruszając naturalnego systemu. Eko to przede wszystkim korzystanie z materiałów, które będą nam służyć przez wiele lat nie tracąc swoich właściwości. To także materiały, które zostają poddane ponownej obróbce, czyli ulegają recyklingowi.

Eko- kuchnia w każdym detalu

W te wymogi doskonale wpisuje się aluminium. Jest naturalnym produktem, którego składową jest boksyt. Aluminium jest niesamowicie trwałym i plastycznym tworzywem. Dzięki możliwości anodowania, czyli kąpieli w roztworze kwasu zostaje mu nadana nie tylko warstwa ochronna ale i barwa dekoracyjna. Aluminium podlega w całości recyklingowi. Jest to bardzo ważna cecha!  Zobal od 25 lat zajmuje się obróbką aluminium. W swojej ofercie posiada akcesoria, dzięki którym zgodnie z duchem Eko wyposażysz swoją kuchnię, jednocześnie  ciesząc się ponadczasowym designem oraz trwałością na lata. Zaczynając od mebli. Każda szafka musi być wyposażona w nóżkę lub podstawę. Zobal oferuje Państwu kilkanaście rodzajów nóżek do mebli,  wykonanych na wymiar bądź standardowych, różniących się średnicą oraz kształtem nogi. Zakończonych zaślepką lub regulatorem.

Nóżki do mebli

Kolejną rzeczą, bez której nie mogą obejść się meble w kuchni są fronty. Fronty wypełnione szkłem wybranym spośród szerokiej oferty. Do wyboru ponad dwadzieścia form profili, z których zrobiony jest front. Dzięki bogatemu doświadczeniu firmy, która na bieżąco dopasowuje swoją produkcję do pojawiających się  trendów,  fronty Zobal stosowane są jako szuflady, klapy uchylne, klapy łamane, systemy przesuwne lub standardowe drzwiczki. Pomocne przy otwieraniu takich frontów będą uchwyty. Przykręcane, przyklejane lub krawędziowe. Odpowiadające stylowi oraz wygodzie. Dostępne w powłoce anodowanej, która jest warstwą nieścieralną, co przy częstym użytkowaniu jest bardzo istotne. A co najważniejsze- to uchwyt tworzy wykończenie mebla, nadaje mu charakter.

Meble

Kuchnia nastawiona na otwartość i minimalizm w swoim wyposażeniu musi posiadać lekki regał IQube. Do wyboru dwie grubości profilu o przekroju 16 mm lub 22 mm. Możliwość postawienia na stopce lub regulatorze, bądź zawieszenia na ścianie. Jako półkę zastosować można płytę lub szkło. Jego zgrabny kształt, lekkość, możliwość zamówienia pod wymiar kuchni oraz wyobraźnie klienta sprawiają, iż dopasuje się nie tylko do otoczenia ale także do użytkownika. Przecież w każdej kuchni znajdzie się coś, czym chcemy się pochwalić,  jednocześnie eksponując to na czymś nietuzinkowym.

IQube

Minimalistyczna kuchnia to także system bezuchwytowy. Profil zamontowany w świetle korpusu szafki. Do wyboru standardowy system bezuchwytowy bądź lekki, o nieco delikatniejszym kształcie. Gdy już tak sobie wszystko schowasz za aluminiowym frontem, otwierając go aluminiowym uchwytem, zostanie Ci jeszcze do odwieszenia ręcznik lub nabierka, które powiesisz na aluminiowym haczyku zamontowanym na aluminiowym systemie ściennym. Być może przyda Ci się tablet na aluminiowo- szklanej podstawie lub ręcznik papierowy włożony w aluminiowy uchwyt. Zobal posiada w ofercie akcesoria dedykowane do systemu ściennego, dzięki którym będziesz miał pod ręką to, czego akurat będziesz potrzebować. 

System bezuchwytowy

Zobal swoją ofertą spełnia oczekiwania klientów, dostarczając im komfort i design, oraz co najważniejsze Eko- akcesoria, dzięki  którym użytkownik nie naraża środowiska na straty. Może być spokojny o to co posiada począwszy od etapu produkcji, aż po etap złomowania.

Kontakt w sprawie produktów:

Zobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
tel. +48 67 216 80 00
www: www.zobal.com.pl/
mail: sekretariat@zobal.com.pl

POLECAMY

NOWOŚCI RYNKOWE

REKLAMA

NASZE SERWISY