REKLAMA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Czerwone lakierowane fronty mebli kuchennych
Czerwone lakierowane fronty mebli kuchennych
Czerwony chlebak
Czerwony chlebak
Metalowy zlewozmywak dwukomorowy
Metalowy zlewozmywak dwukomorowy
Porcelana z Włocławka w kuchni
Porcelana z Włocławka w kuchni

patron działu Meble kuchenne Peka

Szuflady takie jak chcesz - Slim Box marki Rejs


data aktualizacji: 01-04-2020, 07:08

Możliwość modyfikowania szuflad w taki sposób, by idealnie komponowały się z meblami zarówno pod względem parametrów jak i estetyki to idealny sposób, by stworzyć wymarzoną zabudowę kuchni. Taką propozycją jest Slim Box marki Rejs, który daje możliwość wyboru frontów i boków szuflad.

Szuflady takie jak chcesz - Slim Box marki Rejs

Systemy Slim Box to jedne z najczęściej wybieranych szuflad do mebli kuchennych. Wąskie ścianki boczne umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni szafki jednocześnie nie zmniejszając ładowności szuflady. Co więcej, można samodzielnie wybrać wymiary spośród 6 głębokości, 3 wysokości i dowolnej szerokości. Można również doposażyć szuflady w organizację wewnętrzną.

Slim Box

Slim Box to jeszcze więcej możliwości. Do wyboru są modele frontowe lub wewnętrzne, zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać – minimalistyczny czy z łatwym dostępem do szuflad. W przypadku pierwszej propozycji można zamontować fronty drewniane lub drewnopochodne w wybranym przez nas kolorze i wzorze. Z kolei modele wewnętrzne mogą być ukryte pod wspólnym frontem i stworzyć jednolitą płaszczyznę zabudowy.

Oba warianty można modyfikować. Ścianki boczne można wybrać spośród kilku wariantów, a w przypadku modelu wewnętrznego dotyczy to również ścianek przednich. Ścianki mogą być wykonane z metalu w kolorze białym lub grafitowym, być połączeniem metalu i szkła lub metalu i dowolnego wypełnienia o grubości 8 mm. Jest to możliwość dopasowania szuflad do designu całej kuchni i własnych upodobań – boczny dekor może być uzupełnieniem wzoru korpusów i frontów szafek.

Slim Box

Opcja wyboru boczków i ścianki przedniej dostępna jest w szufladach o wysokości 185 mm, i głębokościach: 450 i 500 mm. W sprzedaży modele te będą już w ostatnim tygodniu marca. - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

www.rejs.eu

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: bok@rejs.eu

POLECAMY

NOWOŚCI RYNKOWE

REKLAMA

NASZE SERWISY