REKLAMA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Kuchnia w stylu ludowym
Kuchnia w stylu ludowym
Dywan w kuchni
Dywan w kuchni
Dekoracje w stylu ludowym w kuchni
Dekoracje w stylu ludowym w kuchni
Młynek do kawy
Młynek do kawy

Instal-projekt

Grzejniki kanałowe - atuty


data aktualizacji: 07-08-2018, 10:11

Ogrzewanie kanałowe charakteryzuje się dużą bezwładnością. Dzięki temu ich dynamikę grzania można porównać z tradycyjnymi grzejnikami. Jednak w przeciwieństwie do nich odznaczają się znacznie większą estetyką we wnętrzu. Rozwiązanie takie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie borykamy się z brakiem miejsca na ścianach, czyli w pomieszczeniach z dużymi przeszkleniami lub całościenną zabudową - taką najczęściej spotykamy w kuchniach.

Grzejniki kanałowe - atuty

Grzejniki kanałowe najczęściej montowane są w posadzce. Ich wielką zaletą jest możliwość szybkiego uruchomienia i przerwania działania. Odznaczają się także łatwym sterowaniem przy wyborze intensywności grzania. Sprawdzą się jako samodzielny lub wspomagający system grzewczy. Mogą także być elementem hybrydowej dystrybucji ciepła.

  • ogrzewanie strefowe - można ogrzewać wybrane segmenty obiektu, pomijając pozostałe
  • najmniejsza całkowita wysokość zestawu kanałowego wraz z podestem wynosi jedynie 8 cm
  • uniwersalne zastosowanie - sprawdzają się w budynkach jedno- i wielorodzinnych, apartamentowcach, obiektach sportowych, budowlach sakralnych, a także w lokalach usługowych, salonach wystawienniczych, samochodowych i wszystkich obiektach, w których konieczne jest częściowe lub całkowite wyeliminowanie grzejników ściennych
  • duża estetyka - jedynym widocznym elementem systemu jest ażurowy podest wykonany z drewna lub aluminium.

Grzejniki kanałowe - nowoczesne ogrzewanie w kuchni


Ważne!

Wykonanie – wzór i kolor podestów – można dopasować do materiału z którego wykonana jest podłoga. Po zakończeniu sezonu grzewczego można zastosować podest posezonowy. Założony w miejsce podestu ażurowego ochroni wnętrze kanału przed zabrudzeniem. Podest posezonowy wypełnia się tym samym materiałem, z którego wykonana jest otaczająca kanał podłoga, dzięki czemu kanał grzewczy jest nie tylko zasłonięty, ale i zamaskowany.

 

GRZEJNIKI KANAŁOWE REGULUS®-system

Ogrzewanie kanałowe REGULUS-system to wysokiej jakości system grzewczy produkowany w Polsce. Miedziano-aluminiowa konstrukcja, mała pojemność wodna oraz wysoki współczynnik przewodnictwa cieplnego miedzi i aluminium gwarantują dużą dynamikę działania – grzejniki bardzo szybko zaczynają grzać i równie szybko przestają, gdy temperatura wnętrza uzyska zadany poziom, ustawiony na sterowniku. W ofercie REGULUS®-system dostępne są zestawy zróżnicowane pod względem mocy i gabarytów z możliwością regulowania procesu grzania. Oprócz grzejników z konwekcją naturalną: CANAL (SOLO, DUO, QUATTRO, DUBEL) dostępne są również grzejniki z cyrkulacją wspomaganą wentylatorem: CANAL VENT (TRIOVENT, QUATTROVET). Modele CANAL VENT wyposażone są w wentylator zwiększający moc grzejnika, dzięki czemu zestawy są płytsze i krótsze od zestawów z naturalną konwekcją. Więcej na www.regulus.com.pl


 

Kontakt w sprawie produktów:

REGULUS-system s. j.
tel. (33) 812 36 69
www: www.regulus.com.pl
mail: regulus@regulus.com.pl

POLECAMY

NOWOŚCI RYNKOWE

REKLAMA

NASZE SERWISY