REKLAMA
aquaphor

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Mesko MS 6022 Maszyna do chleba - 15 Programów
Mesko MS 6022 Maszyna do chleba - 15 Programów
Mesko MS 6013 Piekarnik elekt. 9 L
Mesko MS 6013 Piekarnik elekt. 9 L
Mesko MS 4217 Robot planetarny 1200W
Mesko MS 4217 Robot planetarny 1200W
Gerlach GL 8079 Lodówka na wino 24 butelki/ 60 litrów
Gerlach GL 8079 Lodówka na wino 24 butelki/ 60 litrów

Seria Gazela firmy Ospel - piękno i styl


data aktualizacji: 11-04-2012, 12:41

Seria Gazela firmy Ospel - piękno i styl

Jeżeli należysz do ludzi ceniących piękno, wyrafinowany styl, zwracasz uwagę na szczegóły i chciałbyś mieć oryginalnie wykończone wnętrza, to nie możesz zapomnieć o gustownych łącznikach i gniazdach elektrycznych. Firma Ospel S.A.  - ekspert w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego prezentuje nową gamę produktów z serii Gazela.

 

Gazela to idealny zestaw produktów dla osób pragnących posiadać osprzęt nowoczesny, o subtelnych kształtach, a jednocześnie niezawodny i bezpieczny. Prezentowana seria jest serią modułową pozwalającą na tworzenie zestawów wielokrotnych. Obejmuje ona łączniki z podświetleniem i bez oraz gniazda:

 

  • pojedyncze
  • podwójne
  • telefoniczne
  • komputerowe
  • antenowe

 

 

W łącznikach zastosowane zostało oryginalne, dodające uroku podświetlenie. Jest to podświetlenie zintegrowane. Oznacza to że jest to osobny moduł, nie wymagający stosowania przewodów zasilającyh neonówkę, które niejednokrotnie utrudniały montaż. Mając na uwadze sugestie i uwagi użytkowników, projektanci starali się stworzyć serię, która będzie funkcjonalna, łatwa w montażu, a przy tym zaspokoi gust nawet wybrednych klientów. Łączniki i gniazda wyposażono w samopowrotne pazurki, dzięki którym produkt zostaje trwale umieszczony w ścianie. Montaż poszczególnych wyrobów odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób. Udało się to osiągnąć poprzez zastosowanie systemu zatrzaskowego oraz zacisków bezgwintowych.    


Ospel - osprzęt elektroinstalacyjny       Ospel - osprzęt elektroinstalacyjny

 

 

System zatrzaskowy umożliwia szybkie połączenie mechanizmu z ramkami i klawiszem, jak i również pozwala na ich szybki demontaż. Z kolei stosując zaciski bezgwintowe, klienci otrzymali możliwość łatwego umieszczenia i usuwania przewodu z wejścia mechanizmu.

 

Biorąc pod uwagę panujące trendy i powszechne stosowanie płyt kartonowo-gipsowych w mostku mocującym zastosowaliśmy przetłoczenia umożliwiające schowanie kołnierza puszki do regipsów, co w konsekwencji zapewnia idealne przyleganie produktu do ściany. Ma to bardzo duże znaczenie przy montażu osprzętu na ścianach, gdyż produkt odstający od ściany, nietrzymający się pewnie w puszce montażowej, nie wygląda estetycznie i zamiast zdobić wnętrze - szpeci je.  

 
Ospel - gniazdo     Ospel - gniazdo

 

Przy wyborze osprzętu niewątpliwie bardzo istotnym czynnikiem decydującym o dokonaniu wyboru jest kształt, jednakże jakość zastosowanych materiałów jest równie istotna. W serii Gazela zastosowano wysokiej jakości tworzywo gwarantujące trwałość barwy, idealnie gładką powierzchnię pozwalającą na łatwe utrzymanie czystości oraz odporność na zarysowania.   Prezentowana seria dostępna jest w kolorze białym oraz metalizowanych: srebro + tytan i satyna + satyna. Oprócz tego oferta firmy Ospel zawiera zewnętrzne ramki w kolorach pastelowych: piasek Sahary i zieleń pistacjowa, dzięki czemu można idealnie dopasować osprzęt do kolorystyki danego wnętrza. Wymienne, kolorowe ramki zewnętrzne są dostępne dla łączników i gniazd pojedynczych oraz podwójnych. Niewątpliwie seria ta należy do serii zwracających uwagę swym urokiem, oryginalnością i będzie stanowić ozdobę mieszkania.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Ospel S.A.

POLECAMY

NOWOŚCI RYNKOWE

REKLAMA
armatura

NASZE SERWISY