REKLAMA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Kuchnia w stylu ludowym
Kuchnia w stylu ludowym
Dywan w kuchni
Dywan w kuchni
Dekoracje w stylu ludowym w kuchni
Dekoracje w stylu ludowym w kuchni
Młynek do kawy
Młynek do kawy

Instal-projekt

Tubus - klasyka w kuchni


data aktualizacji: 04-07-2017, 08:48

Firma Instal-Projekt prezentuje znany już grzejnik Tubus w nowej odsłonie. Jego forma nie ulegała znacznej metamorfozie - pionowe żebra o zaokrąglonych kształtach, to główne wyznaczniki konstrukcji Tubusa. Nowa wersja to oferuje jednak więcej możliwości oraz jeszcze lepszą jakość wykonania.

Tubus - klasyka w kuchni

Grzejnik Tubus został stworzony z myślą o osobach, którym marzy się klasyczny i wydajny grzejnik oraz ceniących sobie profesjonalne rozwiązania w swoim domu. Tubus to idealny wybór, który dostarczy ciepło w niemal dowolnym rozmiarze.

Modele Tubus wykonane są z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej. Grzejnik standardowo oferowany jest w wersji z trójrzędową głowicą, ale dostępne są także modele TUBUS 2 i TUBUS 4, które posiadają głowice odpowiednio dwu- i czterorzędowe. Dzięki temu, oprócz ilości członów, które składają się na długość grzejnika, możemy także zadecydować o liczbie żeber, które pojawią się w jego poprzecznej konstrukcji.

Ogromną zaletą Tubusa jest możliwość indywidualnego "skonstruowania" grzejnika. Pozwala on bowiem wybrać dowolną ilość członów (z przedziału od 2 do 45) oraz ustalenia wysokości - 12 możliwości, mieszczących się w przedziale od 16 cm do 2 m. Ilość członów w poszczególnych wersjach uzależniona jest jednak od ich wysokości. Im większa wysokość członów, tym proporcjonalnie maleje ich liczba. Dzięki temu możemy mieć niski, kilkuczłonowy, podokienny grzejnik w kuchni o wysokości 30 cm, albo smukłą i wysoką konstrukcję do wstawienia w wąską przestrzeń w łazience.

W celu podniesienia funkcjonalności grzejnika Tubus, znany polski projektant – Maciej Kukurba, dostosował do niego uchwyty Mua Fi. Stanowią element dekoracyjny we wnętrzu i dają możliwość zawieszenia ręczniczka, ściereczki, torby, innych…

Więcej na: www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/modulus/art,8,dostepne-modele,3.html

PRODUCENT: INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy S.J.

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
tel. (54) 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: opinie@instalprojekt.com.pl

POLECAMY

NOWOŚCI RYNKOWE

REKLAMA

NASZE SERWISY