REKLAMA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Ciekawa lampa nad stołem w kuchni
Ciekawa lampa nad stołem w kuchni
Płytki patchwork na backsplashu w kuchni
Płytki patchwork na backsplashu w kuchni
Czarne AGD w zabudowie
Czarne AGD w zabudowie
Dekoracyjne plakaty na ścianie w kuchni
Dekoracyjne plakaty na ścianie w kuchni

stopka patrona Electrolux

Ekskluzywne kuchnie francuskie


data aktualizacji: 13-11-2019, 07:11

Francuskie kuchnie do domu marki Lacanche to połączenie tradycji, nowoczesnych rozwiązań oraz klasycznego designu. Pochodząca z krainy wina i doskonałej kuchni firma, gwarantuje przyjemność gotowania w zgodzie ze współczesnym stylem życia. Estetyka kuchni typowa dla modeli Lacanche posiada jednocześnie trwały, ponadczasowy charakter, jak i właściwości typowe dla profesjonalnych rozwiązań.

Ekskluzywne kuchnie francuskie

Francuskie kuchnie Lacanche wyróżniają się spośród innych modeli kuchenek, dostępnych na rynku. Występują w wersji Modern i Classic. Każda kuchnia jest konfigurowana indywidualnie — można samemu wybrać, jaka będzie płyta grzewcza, szerokość kuchni, ilość palników lub pól, rodzaj piekarników, dobrać dodatkowe moduły. Użytkownik może sam zdecydować, jaki typ zasilania sprawdzi się najlepiej i „skroić” kuchnie na swój wymiar. Duży wybór kolorów oraz wykończenia sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wyrafinowanych gustów.

Kuchnia w stylu prowansalskim

Kuchnia nie tylko przyciąga wzrok, ale nawet jeśli nie jest w użyciu, rozgrzewa atmosferę kuchni, nadając jej wnętrzu charakter


Kuchnie francuskie to doskonałe połączenie tradycji i innowacji technologicznych. Design idzie w parze z funkcjonalnością, która wynika z pasji do sztuki kulinarnej. Dzięki eleganckim, subtelnym oraz oryginalnym akcentom kuchnie wyróżniają się na rynku AGD. Innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju pozostaje także sposób gotowania - jak w profesjonalnej kuchni. Na uwagę zasługują stylizowane pokrętła, wygodne relingi oraz wyjątkowe emalie.

Kuchenki LACANCHE - kolory

Każda kuchenka Lacanche jest prawdziwym dziełem sztuk, tworzonym na indywidualne zamówienie. Z łatwością stanie się „sercem” każdego domu, ogrzewając jego atmosferę i wprowadzając wyjątkowy klimat.

Kuchnia w stylu francuskim
 

Kontakt w sprawie produktów:

LACANCHE
tel. +48.22 299 0059
www: lcfkuchnie.pl
mail: biuro@lcfkuchnie.plPOLECAMY

NOWOŚCI RYNKOWE

REKLAMA

NASZE SERWISY